Private Label

All One Cosmetics olarak, aklınızdaki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunmaktayız

All One Cosmetics, Türkiye'nin en prestijli özel markalı kozmetik üreticisi olarak benzersiz Private Label Kozmetik ürünler hazırlamakta ve sunmaktadır.

 Müşterilerimizin zaman, enerji ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlayan eksiksiz hizmet, anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz şişeler ve kapaklar için ambalaj tasarımı, paketleme için grafik tasarım, üretim öncesi numunelerin formülasyonu, testi ve değerlendirmesi, nihai ürünün stabilite testi, dolum aşamaları, paketleme ve dünyanın her yerine teslim edilmesini sağlıyoruz.

 Tasarım ekibimizin "Özel Etiket" tasarımı için projenize ait çalışmalar hazırlaması ile, isteğinize ve gereksinimlerinize göre bir teklif ve ambalaj modelleri hazırlıyoruz. Şirketinizin imajına uygun profesyonel ürün yelpazesini sizlerin talepleri ile hazırlayarak onayınıza sunuyoruz.

 Son derece deneyimli Ar-Ge ekibimiz, ürün yelpazenize uyacak ve ürün yelpazenizi genişletecek ürünleri formüle edebilir seviyede etkindir. Seri üretim kabiliyetimiz, rekabetçi fiyatlandırmamız ve hızlı geri dönüş süremiz, büyük markalarla özel marka ve fason üretim alanında profesyonellik kazanmamızı sağladı.

Hayal gücünüzden ilham alıyoruz.

 

✔ Ürün geliştirme

✔ Formülasyon

✔ Ambalaj Seçimi

✔ Onları Satışa Hazırlama

✔ Üretim ve Montaj

 

Private Label